Po shfaqen krejt 7 përfundimet
Filtroji sipas
- A8 Chip (1)
Filtroji sipas
- 9.7" (2)
- Touchscreen (1)
- 13" (1)
Filtroji sipas
- 128GB (2)
- 64GB MEMORY (1)
2GB
Apple iPad 6, 9.7” Retina, 2GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6 |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 128 GB |
| Display | 9.7″ Retina |
| Processor | Apple A10 Fusion |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Air 2, 9.7” Retina, Apple A8X, 2GB RAM, 64GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 2 |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 64 GB |
| Display | 9.7″ Retina |
| Processor | Apple A8X |
| Max iOS | 15.8.3 |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Mini 4, 7.9” Retina Display, A8 Chip, 2GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad Mini 4 |
| Procesori | Apple A8 chip |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 7.9” Retina Display |
| Kamera | 8 MP pas / 1.2 MP para |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo Yoga Tablet Pro 2, 13.3″ Touchscreen, 32GB ROM, 2GB RAM
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | YOGA TABLET PRO 2 |
| Display | 13.3″ Touchscreen |
| ROM | 32GB |
| RAM | 2GB |
| Kamera | 8MP |
| Bateria | 9600mAh |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
QNAP TS-233 2-Bay NAS, 2GB RAM, 2.0GHz Quad-Core Processor, Network Storage Server
Në Stok
| Brand | QNAP |
| Modeli | TS-233 |
| Lloji | 2-Bay NAS |
| RAM | 2GB |
| Procesori | 2.0GHz Quad-Core |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 1.5” Super AMOLED, Exynos W930 Dual-Core, 2GB RAM
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Watch 6 |
| Ekrani | 1.5” Super AMOLED |
| Procesori | Exynos W930 Dual-Core |
| RAM | 2GB |
| Memoria | 16GB brenda |
| Bateri | ~300–350 mAh |
| Sensorë | ECG, SpO2, akselerometër, gyro, barometër |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 7 1.3” Super AMOLED, Exynos W1000 Dual-Core, 2GB RAM
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Watch 7 |
| Ekrani | 1.3” Super AMOLED |
| Procesori | Exynos W1000 Dual-Core |
| RAM | 2GB |
| Memoria | 16GB (brenda) |
| Bateri | ~300 mAh |
| Sensorë | ECG, SpO2, akselerometër, gyro, barometër |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |

