Po shfaqen krejt 2 përfundimet
New
Apple iMac 2019 21.5” Retina 4K, Intel i3, 8GB RAM, 1TB HDD, AMD Radeon Pro 555X 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2019 |
| CPU | Intel Core i3, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB HDD 5400 rpm |
| GPU | AMD Radeon Pro 555X/2 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Dell Inspiron 27 7700 AlO 27″ Touchscreen, Intel i7 Gen11, 16GB RAM, 512GB SSD, 1TB HDD, NVIDIA GeForce MX330 2GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 27 7700 |
| CPU | Intel Core i7-1165G7 (4 Core / 4.70 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Memory | 512GB SSD + 1TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce MX330 / 2GB |
| Display | 27″ Full HD Touchscreen |
| Status | New in Box |

