| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac Magic Keyboard 2 A2450 |
| Lidhja | Wireless / Bluetooth |
| Ngjyra | Silver |
| Porta | Lightning |
| Layout | QWERTY |
| Status | New |
Po shfaqen 25–36 nga 116 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 10 CORE (13)
- 20 CORE (4)
- 32 CORE (1)
- 40 CORE (1)
- 5 Core (1)
- AMD (19)
- Iris Plus Graphics (5)
- Iris Pro Graphics (1)
- Nvidia (4)
- RADEON (15)
- 1GB (2)
- 2GB (10)
- 3 GB (1)
- 4GB (7)
- 8GB (4)
- 7 CORE GPU (4)
- 8 CORE GPU (3)
- 14 CORE GPU (1)
- 16 CORE GPU (1)
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 1 TB MEMORY (2)
- 1 TB STORAGE (6)
- 128GB (6)
- 16 GB (1)
- 250 GB SSD (1)
- 251GB SSD (1)
- 2TB (4)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB (2)
- 500GB SSD (3)
- 512TB SSD (1)
- 128GB SSD (2)
- 256GB SSD (33)
- 512GB SSD (14)
- 1TB SSD (11)
- 1TB HDD (3)
- 32GB (2)
- 64GB MEMORY (1)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (5)
- 512GB MEMORY (3)
Filtroji sipas
- New (58)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (3)
- Used (54)
Apple
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 3TB Fusion, Radeon Pro 580/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 3 TB Fusion Drive |
| Grafikë | AMD Radeon Pro 580 8GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017, 27″ 5K Retina, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 2TB Fusion, AMD Radeon Pro 580 8GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 2TB Fusion |
| GPU | AMD Radeon Pro 580/8GB |
| Display | 27″ 5K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2019 21.5” Retina 4K, Intel i3, 8GB RAM, 1TB HDD, AMD Radeon Pro 555X 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2019 |
| CPU | Intel Core i3, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB HDD 5400 rpm |
| GPU | AMD Radeon Pro 555X/2 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Apple iMac 2021 24″ 4.5K Retina AiO, Apple M1, 8GB Memory, 256GB SSD NVMe, 7 Core GPU
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2021 |
| CPU | Apple M1 Chip, 8 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 7 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina Display |
| Status | Open Box |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2024 24″ 4.5K Retina, M4 Chip, 8 Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2024 |
| CPU | M4 Chip |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 8 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iMac 24″ M1, 4.5K Retina, M1 8Core CPU, 8GB RAM, 256GB SSD, 7Core GPU
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 24″ M1 |
| Procesor | Apple M1 (8-Core CPU) |
| RAM | 8GB Unified Memory |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafikë | Apple M1 7-Core GPU |
| Ekran | 24″ 4.5K Retina (4480 × 2520) IPS |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Apple iMac Late 2013 21.5″ FHD Desktop, Intel i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro Graphics 5200
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac Late 2013 |
| CPU | Intel Core i5-4570R, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel Iris Pro Graphics 5200 |
| Display | 21.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac Magic Keyboard 2 A2450, Wireless Bluetooth, Silver, New
Në Stok
Apple iMac Magic Keyboard 2 A2520, Touch ID, Wireless Numpad, Silver, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac Magic Keyboard 2 with Touch ID (A2520) |
| Lidhja | Wireless Bluetooth |
| Layout | QWERTY + Numeric Keypad |
| Touch ID | Po |
| Bateria | Rechargeable Built-in Battery |
| Porta | Lightning |
| Ngjyra | Silver |
| Status | New |
Apple iPad 6, 9.7” Retina, 2GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6 |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 128 GB |
| Display | 9.7″ Retina |
| Processor | Apple A10 Fusion |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 6, 9.7″ Display, 32GB Wi-Fi/SIM, iOS 17.6.1
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6 |
| Display | 9.7″ |
| Storage | 32 GB |
| Max iOS | 17.6.1 |
| Connection | Wi-Fi + SIM |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 6th Gen 9.7″ Retina Tablet, A10 Fusion, 128GB Storage, Wi-Fi + Cellular
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6th Gen |
| Storage | 128 GB |
| Ekran | 9.7″ Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Procesor | Apple A10 Fusion |
| Kamera | 8 MP |
| Sistemi Operativ | iPadOS |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...
