Po shfaqen 1–12 nga 15 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- M4 (5)
- SNAPDRAGON X ELITE (1)
- i5 (2)
- i7 (4)
- i9 (1)
Filtroji sipas
- 15.6" (1)
- Touchscreen (3)
Filtroji sipas
- 10 CORE (3)
- AMD (1)
- Nvidia (1)
- Qualcomm Adreno (1)
- RADEON (1)
- Intel HD Share (1)
- 2GB (2)
- 4GB (1)
- 6GB (1)
15"
Acer Nitro 5 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3060/6GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 5 |
| CPU | Intel Core i7-11800H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 15,3” Liquid Retina, M4 10-Core, 16GB RAM, 512GB SSD, New
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| GPU | 10-core |
| Ekrani | 15,3” Liquid Retina |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 15.3” Liquid Retina, M4 10 Core, 16GB RAM, 256GB SSD, 10 Core GPU, New
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| GPU | 10 core |
| Ekrani | 15.3” Liquid Retina |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 15.3” Retina Dispay, M4 Chip, 24GB Memory, 512GB SSD
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Ekrani | 15.3” Retina Display |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Status | New pa kuti |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 15″ Liquid Retina, M4 Chip, 24 GB Memory, 1 TB Storage
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Ekrani | 15″ Liquid Retina |
| RAM | 24 GB |
| Storage | 1 TB |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air M4 15.3″ Liquid Retina, M4 10-Core CPU, 16GB RAM, 256GB SSD, 10-Core GPU
Out of stock
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Air M4 |
| CPU | Apple M4 Chip, 10-Core CPU |
| RAM | 16 GB Unified Memory |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 10-Core GPU |
| Screen | 15.3″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Apple MacBook Pro 15.4″ Retina 2016, Intel i7, 16GB RAM, 500GB SSD, AMD Radeon Pro 455 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
| Model | MacBookPro 2016 |
| CPU | Core i7 (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 500 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 455 / 2 GB |
| Screen | 15.4″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Pro 2016 15.4″ Retina, Intel i7 Gen6, 16GB RAM, 251GB SSD, AMD Radeon Pro 450 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2016 |
| CPU | Intel Core i7-6700HQ (4 Core, deri 3.50GHz Turbo Boost) |
| RAM | 16GB |
| Storage | 251GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 450 2GB |
| Screen | 15.4″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Pro Mid 2018 15.4” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 560X 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro Mid 2018 |
| Procesori | Intel Core i9-8950H
6 Core (4.80GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X/4 GB |
| Memoria | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Ekrani | 15.4” Retina |
| Gjëndja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP Engage 15T 15″ XGA Touchscreen POS Display, No Stand, 60Hz, USB/DP, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Engage 15T |
| Ekrani | 15” XGA Capacitive Touchscreen |
| Rezolucioni | XGA (1024×768) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Lidhjet | USB-A/ USB-B/ DisplayPort |
| Përdorimi | POS/ Business Display |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Engage One Pro POS 19.5″ Touchscreen, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ENGAGE ONE PRO POS |
| CPU | INTEL CORE i5-10500E |
| RAM | 16GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHICS | INTEL UHD 630 |
| DISPLAY | 19.5 INCH TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW IN BOX |
Lenovo Yoga 720-15IKB, 15.6″ Touch, Intel i7 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel HD Graphics 620
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | YOGA 720-15IKB |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ |
| RAM | 8 GB RAM |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHIC CARD | Intel HD Graphics 620 |
| DISPLAY | 15.6″ INCH TOUCH |
| STATUS | USED |
Load more products
Loading...


