Po shfaqen 37–48 nga 116 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 10 CORE (13)
- 20 CORE (4)
- 32 CORE (1)
- 40 CORE (1)
- 5 Core (1)
- AMD (19)
- Iris Plus Graphics (5)
- Iris Pro Graphics (1)
- Nvidia (4)
- RADEON (15)
- 1GB (2)
- 2GB (10)
- 3 GB (1)
- 4GB (7)
- 8GB (4)
- 7 CORE GPU (4)
- 8 CORE GPU (3)
- 14 CORE GPU (1)
- 16 CORE GPU (1)
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 1 TB MEMORY (2)
- 1 TB STORAGE (6)
- 128GB (6)
- 16 GB (1)
- 250 GB SSD (1)
- 251GB SSD (1)
- 2TB (4)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB (2)
- 500GB SSD (3)
- 512TB SSD (1)
- 128GB SSD (2)
- 256GB SSD (33)
- 512GB SSD (14)
- 1TB SSD (11)
- 1TB HDD (3)
- 32GB (2)
- 64GB MEMORY (1)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (5)
- 512GB MEMORY (3)
Filtroji sipas
- New (58)
- Open Box (1)
- Produkt Vitrine (3)
- Used (54)
Apple
Apple iPad 7, 10.2” Retina, 3GB RAM, 32GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 7 |
| RAM | 3 GB |
| Memory | 32 GB |
| Display | 10.2″ Retina |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad 9th Generation 10.2″, 64GB Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
| Modeli | iPad 9th Generation |
| Memoria | 64GB |
| Ekrani | 10.2″ |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Gjendja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad A16, 11” Liquid Retina, A16 Bionic, 6GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad A16 |
| RAM | 6 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 11″ Liquid Retina |
| Procesori | Apple A16 Bionic |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 13, 13″ Liquid Retina, M3 Chip, 8GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad Air 13 |
| CPU | Apple M3 Chip |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 13″ Liquid Retina |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 13″ Retina Display, Apple M4, 1TB Storage, Wi-Fi + Cellular, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 13″ M4 |
| Procesor | Apple M4 Chip |
| Storage | 1 TB |
| Ekran | 13″ Liquid Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Kamera | 12 MP |
| Sistemi Operativ | iPadOS |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 2, 9.7” Retina, Apple A8X, 2GB RAM, 64GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 2 |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 64 GB |
| Display | 9.7″ Retina |
| Processor | Apple A8X |
| Max iOS | 15.8.3 |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Mini 4, 7.9” Retina Display, A8 Chip, 2GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad Mini 4 |
| Procesori | Apple A8 chip |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 7.9” Retina Display |
| Kamera | 8 MP pas / 1.2 MP para |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Pro 10,5″ Retina Display, 256GB Storage, Wi-Fi + Cellular
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro |
| CPU | Apple |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 10,5″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Pro 2024 M4, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2024 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 1TB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 1 TB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wifi
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
