Po shfaqen 1–12 nga 22 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- i7 (1)
Filtroji sipas
- AMD (1)
- INTEL UHD (4)
- Iris Pro Graphics (1)
- RADEON (1)
- Intel HD Share (5)
- 2GB (1)
i3
Apple iMac 2019 21.5” Retina 4K, Intel i3, 8GB RAM, 1TB HDD, AMD Radeon Pro 555X 2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2019 |
| CPU | Intel Core i3, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB HDD 5400 rpm |
| GPU | AMD Radeon Pro 555X/2 GB |
| Ekrani | 21.5” Retina 4K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Asus Vivobook X1404VA 14″ FHD Buisness Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Vivobook X1404VA-V14.138128 |
| CPU | Intel Core i3-1315U, 6 cores (4.5GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Windows | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS VivoBook X515J, 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | VivoBook X515J |
| CPU | Intel Core i3-1005G1, (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
BeeLink EQi Mini PC, Intel i3 Gen12, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, New
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | EQi Mini PC |
| CPU | Intel Core i3-1220P, 10 Core (4.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 3420 14.1″ FHD Laptop, Intel i3 Gen11, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3420 |
| Procesor | Intel Core i3-1115G4, 2 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 (3200MHz) |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell QVS1260 PC Slim Desktop, Intel i3 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 730, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Slim QVS1260 |
| Procesori | Intel Core i3-14100, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 730 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell QVT1260 Pro PC Tower Desktop, Intel i3 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 730, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Pro Tower QVT1260 |
| Procesori | Intel Core i3-14100, 4 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 730 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD 120Hz Business Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Vostro 3530 |
| CPU | Intel Core i3-1305U (4.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Geutebruck DE222-B1 PC/Workstation, Intel i3 Gen4, 8GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Geutebruck |
|---|---|
| Model | DE222-B1 |
| CPU | Intel Core i3-4330 (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP 24-CB1023 AiO 23.8″ FHD Touch PC , Intel i3 Gen12, 8GB DDR4, 256GB SSD, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 24-CB1023 AIO |
| CPU | Intel Core i3-1215U (6 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 24-CR00130 AIO 23.8″ FHD Touchscreen AlO Desktop, Intel i3-N300, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | 24-CR00130 AIO |
| CPU | Core i3-N300 |
| RAM | 8GB RAM |
| Storage | 256GB SSD |
| Os | WIN11 |
| Screen | 23.8″ FHD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |
HP 250 G7 15.6″ Business Laptop, Intel i3 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 620
Në Stok
| Brand | HP 250 G7 |
|---|---|
| CPU | Intel Core i3-7020U (2.30GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 15.6” Full HD |
| GPU | Intel HD Graphics 620 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...



